Biatlhon

Viessmann – generální partner českého biatlonu

Viessmann podporuje mladé talenty

Cena VIESSMANN
pro vítěze ČP v biatlonu 2017
a vedoucí závodníky v kategoriích dorostu
v závodech ČP v biatlonu 2016/2017
 
Vyhlašovatel: generální partner ČSB – Viessmann spol. s r.o.
Pořadatel: ČSB
 
 
Termín Závod Pořadatel Disciplíny
28.–29. 12. 2016      1. ČP   Nové Město na Moravě RZ, ZHS
14.–15. 01. 2017    2. ČP   Jablonec nad Nisou RZ, SZ
04.–05. 02. 2017   3. ČP   Harrachov VZ, RZ
03.–05. 03. 2017    M ČR   Nové Město na Moravě štafeta dvojic, VZ, RZ

 

 
 
 
 
   Pravidla k soutěži o cenu Viessmann   

 
Generální partner ČSB – Viessmann spol. s r.o. vyhlašuje pro sezonu 2016/2017 pro kategorie dorostu v závodech ČP následující pravidla k podpoře talentů ČSB v uvedených kategoriích (DCIA, DCI B, DKY A, DKY B):
 
 1. Vedoucí závodník průběžného hodnocení ČP nastupuje k závodu se speciálním žlutým startovním číslem Viessmann a za nesení tohoto startovního čísla, označujícího vedoucího závodníka ČP biatlonu v kategorii dle aktuálního pořadí získává od vyhlašovatele věcné ocenění. 
   
  Do úvodního závodu ČP v biatlonu sezony startovní číslo vedoucího závodníka nese vítěz ČP z předešlé sezony, pokud zůstává ve stejné kategorii jako v předešlé sezoně, nebo další v pořadí žebříčku ČP z předchozí sezony, který zůstává v dané kategorii. 
   
 2. Při startu sportovců z těchto kategorií na závodech v zahraničí (MSJ/D, YOG, MEJ) v termínech shodných se závody ČP v biatlonu, se těmto sportovcům započítávají výsledky z těchto závodů na nejlepšího českého závodníka a budou neprodleně nahlášeny počtářům do úterý následujícího týdne po závodech ČP. Teprve pak bude vyvěšen počtáři aktuální stav ČP v biatlonu v uvedených kategoriích na webu svazu.
   
 3. V případě neúčasti vedoucího závodníka (z aktuálního pořadí ČP v dané kategorii) v závodě se startovní číslo nevydává a ani ocenění od Viessmann.
   
 4. Celkové vítěze ČP v biatlonu v dorosteneckých kategoriích sezony 2016/2017 dekoruje a oceňuje generální partner ČSB – Viessmann, spol. s r.o. při slavnostním vyhlášení sezony – Biatlonista roku 2017.